• Produkt ako na dlani •

360° prezentácia produktu je momentálne najefektívnejší spôsob prezentovania produktov na internete. Umožnite svojim zákazníkom prezrieť si ponúkaný produkt skutočne zo všetkých strán a preskúmať každý jeho detail. Vaši zákazníci to určite ocenia. 

 

360° prezentácie produktov sú vyrábané v modernom formáte s veľkou budúcnosťou. Ide o formát HTML 5, ktorý podporujú všetky moderné prehliadače na PC, ale aj tablety, smartfóny a iné mobilné zariadenia. Môžete si tak byť isý, že váš zákazník si produkt prezrie dôkladne aj ak prezerá e-shop cez svoj tablet. Prezentácia sa jednoducho prispôsobí.

Každú moju prezentáciu si môžete otvoriť na celej obrazovke a tak si prehliadnuť produkt aj v nadživotnej veľkosti, preskúmať každý detail v maximálnom pohodlí a s intuitívnym ovládaním. 

Prezentácia sa skladá z 36 snímok, ktoré zaručia plynulý pohyb produktu a pohodlné prezeranie. Navyše je každá z nich vo výbornej kvalite, takže zákazníkovy neújde jediný detail. Môže si prezrieť napríklad materiál, zipsy alebo čokoľvek, čo je na vašom produkte zaujímavé. A to vo výbornej kvalite. 

  

• Ukážky 360° prezentácie •

• Máte záujem ? •

 Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať na mojej e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo využite môj kontaktný formulár. Po dohodnutí ceny zašlete produkty na nafotenie ku mne do štúdia, kde ich spracujem a vyrobím 360° prezentácie. Pre záruku spokojnosti vám pošlem náhľad prezentácie. Ak s fotografiami nebudete spokojní, som schopný vykonať potrebné úpravy, prípadne môžete objednávku zrušiť. Väčšina úprav je zdarma, avšak niektoré špeciálne zákroky môžu byť účtované - všetko po dohode s vami. Po schválení ukážok prezentácií vám vystavím faktúru a všetky produkty bezpečne zabalím a pošlem späť. Po uhradení faktúry vám predám inštrukcie ako prezentácie stiahnuť, respektíve ako ich používať. V prípade záujmu pošlem DVD s prezentáciami.