• Pre voľnosť pohybu a pohľadu •

Pomocou panoramatických fotografií zaznamenávame interiér alebo exteriér tak, že divák sa virtuálne premiestni do priestoru. Získa tak možnosť voľne sa "prechádzať" v priestore a sledovať detaily, ktoré ho zaujímajú. Každá virtuálna prehliadka sa môže skladať z ľubovoľného počtu "zastávok" a tak nadobudne návštevník realistickú predstavu o akomkoľvek rozsiahlom či členitom priestore.

Virtuálne prehliadky sú vyrábané v modernom formáte s veľkou budúcnosťou. Ide o formát HTML 5, ktorý podporujú všetky moderné prehliadače na PC, ale aj tablety, smartfóny a iné mobilné zariadenia. Môžete si tak byť isý, že vaše virtuálne prehliadky si bude schopný prezrieť každý, napríklad aj na tablete.

Každý detail je dôležitý a pomocou virtuálnej prehliadky si ich váš návštevník môže prezrieť všetky ako skutočné. Môžete tiež zdôrazniť veci, na ktorých vám záleží najviac, vložiť do prehliadky video alebo napríklad mapu s pôdorysom, na ktorom sa prehliadka odohráva.

Sami si zvoľte, ako budú vyzerať ovládacie prvky prehliadky, šípky a iné označenia, z ktorých sa virtuálna prehliadka skladá. Môžete tiež vybrať, či sa bude prehliadka sama otáčať, ako rýchlo, či sa bude dať prehliadka otvoriť na celú obrazovku alebo či chcete popri prehliadke aj hudobný "podmaz". Jednoducho, všetko je na vašom rozhodnutí.

 

 

Ukážka virtuálnej prehliadky - výstava akademického maliara, Ivana Pavleho

Ivan Pavle je jednou z najvýraznejších osobností strednej maliarskej generácie na Slovensku. Venuje sa najmä maľbe a kresbe, ale aj sochárskej tvorbe, nábytkovým objektom a sporadicky aj ilustrácii. Pre viac informácií navštívte webové stránky p. Pavleho

Tu si môžete prezrieť jeho výstavu v galérii Danubiana, ktorá sa konala od septembra 2015 do marca 2016.

 

• Ako to prebieha ? •

Každý objekt alebo areál je iný a iné sú aj podmienky pri jeho spracovávaní. Detaily je teda potrebné riešiť vždy individuálne, no ideálne priamo na mieste. Dohodne sa teda termín fotenia a preberieme odporúčania, možnosti a vše predstavy o virtuálnej prehliadke. Podľa dohody spracujem jeden bod za druhým. Ďaľšia časť sa odohráva u nás - spracovanie a úpravy fotografií. Ukážku vám pošlem e-mailom, pričom doladíme detaily. Finálnu verziu v plnej kvalite vám poskytnem po zaplatení faktúry. V prípade záujmu vám pošlem virtuálnu prehliadku aj na DVD.

• Iné virtuálne prehliadky 

Ivan Pavle - Danubiana

 

Baranec

 

Golf Course Scotland Sebedražie

 

Rieka Nitra

 

Bozpo - Prievidza

 

Očná Optika Minichová

 

Rybárske potreby RRR

 

Ivan Pavle - SNM

 SLOVENSKÉ NÁRODNÉ MÚZEUM